?

Log in

No account? Create an account
МОЖЕ ПОЧАТИСЯ ГЕОПОЛІТИЧНИЙ ВІДСТУП РОСІЇ - УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ [entries|archive|friends|userinfo]
УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

Хто Ми - раціональні націоналісти
Архів Спільноти: читати тут

Links
[Links:| 1. ПЕРЕКЛАДАЧ УКРАЇНСЬКА-ENGLISH-РУССKИЙ 2. ВСІ БЛОГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ДОПИСИ ЗА СЬОГОДНІ 3. Найбільша в світі бібліотека з історії України 4. Бібліотека різними мовами бл 900 книг 5. ВИБРАНІ ДОКУМЕНТИ ТА КНИГИ 6. Бригада.UA 7. УКРІНФОРМ- ЄДИНИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ІНФОРМ РЕСУРС У КРАЮ ]

МОЖЕ ПОЧАТИСЯ ГЕОПОЛІТИЧНИЙ ВІДСТУП РОСІЇ [листопад. 26-е, 2015ΨΨ11:58 am]
Український Раціональний Націоналізм
ukr_nationalism
[kabud]
вбитий у Сірії російский пілот був зрадником України- перейшов до ворогаПІСЛЯ ІНЦИДЕНТУ ЗІ ЗБИТИМ БОМБАРДУВАЛЬНИКОМ МОЖЕ ПОЧАТИСЯ ГЕОПОЛІТИЧНИЙ ВІДСТУП РОСІЇ – ЕКСПЕРТ

5 канал
Після нещодавнього інциденту із російським бомбардувальником, збитим Туреччиною, може початися геополітичний відступ Росії.

Таку думку висловив політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" напередодні, 25 листопада.

"Подія зі збитим російським літаком – це поворотний момент. До цього часу Росія вела геополітичний наступ за всіма фронтами. Росія шантажувала світ своєю зброєю, своїми потужностями, ядерною зброєю, польотами бомбардувальників, корпусом у Сирії, крилатими ракетами. Все це була демонстрація сили – це була експансія, поширення геополітичного впливу Росії. А зараз може статися так, що ось цей збитий літак і відсутність належної військової реакції може означати нову фазу – Росія почне назад згортатися, її геополітичний наступ захлинувся, і тепер буде геополітичний відступ, з риторикою, із бряцанням зброєю", - сказав експерт.

Крім того, Горбач вбачає для України величезний шанс у світлі останніх подій: "Тому що цей геополітичний відступ буде на всіх фронтах, в тому числі і на Донбасі, і у Криму", – зазначив він.

Нагадаємо, у вівторок, 24 листопада, Туреччина збила російський бомбардувальник Су-24, який порушив повітряний кордон країни. Після цього на території Сирії був збитий російський вертоліт Мі-8, який брав участь у пошуково-рятувальних роботах.
ПосиланняВідповісти