?

Log in

No account? Create an account
Маломуж: небезпеки масштабного наступу терористів на Донбасі зараз немає. - УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ [entries|archive|friends|userinfo]
УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

Хто Ми - раціональні націоналісти
Архів Спільноти: читати тут

Links
[Links:| 1. ПЕРЕКЛАДАЧ УКРАЇНСЬКА-ENGLISH-РУССKИЙ 2. ВСІ БЛОГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ДОПИСИ ЗА СЬОГОДНІ 3. Найбільша в світі бібліотека з історії України 4. Бібліотека різними мовами бл 900 книг 5. ВИБРАНІ ДОКУМЕНТИ ТА КНИГИ 6. Бригада.UA 7. УКРІНФОРМ- ЄДИНИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ІНФОРМ РЕСУРС У КРАЮ ]

Маломуж: небезпеки масштабного наступу терористів на Донбасі зараз немає. [травень. 14-е, 2015ΨΨ10:50 am]
Український Раціональний Націоналізм
ukr_nationalism
[kabud]
Небезпеки масштабного наступу терористів на Донбасі зараз немає.

Проте зберігається висока ймовірність провокацій з боку терористів.

"Ми отримуємо постійно інформацію і з-за кордону, і з зони бойових дій - від тих наших джерел, які контролюють ситуацію в зоні АТО. Я не раз говорив ще в березні, коли всі - і керівництво держави, і військові, і розвідники - в один голос кричали, що 9 березня НАЧЕБТО буде масштабний наступ, потім - що він буде НАЧЕБТО після Пасхи, після 9 травня - я говорив, що цього не буде.

У нас є 100% інформація, що Росія зараз не має ні геополітичного ресурсу, ні військового для того, щоб починати такі масштабні військові операції"

Водночас розслаблятися не варто.

Росія і підтримувані нею терористи з терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" будуть провокувати українських військових щонайменше в 12 точках.

"На рівні бойових структур" ЛНР"/"ДНР "очікується провокування конфліктів на особливо небезпечних напрямках. Це - Широкине, Новоазовськ, Дебальцеве, Авдіївка, Піски, Щастя - всього 12 об'єктів, які знаходяться під постійним контролем бойовиків. Мета провокацій - розширити територію , дестабілізувати ситуацію, звинувачуючи ВСУ в порушенні режиму припинення вогню. Мета Росії в цьому всьому - законсервувати конфлікт на тривалий період "

 зруйнувати плани Кремля увергнути Україну в виснажливий уповільнений збройний конфлікт на Донбасі можна було б за допомогою "мінських домовленостей" - у дещо вдосконаленому варіанті.

"Така локальна війна триватиме по окремих напрямках, поки ми не відпрацюємо не теоретичні механізми, які були відпрацьовані в Мінську при зустрічі перших керівників Німеччини, Франції, Росії та України, а реальні механізми.
Ті, які пропонувалися в тому ж Мінську:

призначення груп високого рівня і широке представництво від ОБСЄ, Росії, України, Німеччини та Франції
(кілька тисяч чоловік);
космічний контроль периметра лінії поділу та переміщення техніки;
фіксація в онлайн-режимі кожного пострілу
з подальшим з'ясуванням спільними групами, хто це зробив та
інші заходи з відродження Донбасу,
обміну полоненими і
виведенню іноземних військ за межі України.

Все це так і залишилося на рівні загальних гасел. Все було скинуто на локальну комісію ОБСЄ, представників "ДНР" / "ЛНР" і контактні групи, які не можуть впоратися з таким завданням спочатку ", - підкреслює Маломуж, додаючи, що розуміння безрезультатності нинішнього способу реалізації мінських домовленостей почало приходити до учасників переговорів лише через 3 місяці. Хоча робота над виправленням помилок і раніше просувалася зі скрипом.

Днями

Президент України Петро Порошенко пообіцяв звільнити Донбас і Крим, а
терористи самопроголошених "республік" зажадали широку автономію і внесення до Конституції пропонованих ними змін.
ПосиланняВідповісти

Comments:
From: vityok
2015-05-15 12:01 pm (UTC)
Відсутність ознак підготовки до масштабного наступу не є остаточним свідченням відсутності підготовки до нього - є ще така штука, як маскіровка, облуда, омана.

Інколи вороги навмисно вводять своїх супротивників в оману аби несподівано завдати карколомного удару.
(Відповісти) (Thread)
From: kabud
2015-05-15 02:55 pm (UTC)

без сумніву небеспека величезна

але також й умов чисто політичних зараз в них нема для наступу. А в нас є 100% проникнення у ВСІ кола у москві і таке інше- в принципі знаємо наперед майже кожен іхній пук;)

Зараз цікаво буде побачити як розгорнеться ситуація з поверненням Фірташа до активної діяльності у політиці.

https://www.google.com/search?num=100&safe=off&espv=2&q=фірташ+відень+повна+стенограма+всіх
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: vityok
2015-05-18 08:42 am (UTC)

Re: без сумніву небеспека величезна

Можливо так. А зараз, до речі, сайт Бузіни зараз активніше оновлюється, аніж коли Олесь був живий. Я не робив точних підрахунків і таке інше, але воно все вказує на те, що хтось зараз його хоче підрозкрутити.

Або ні, але все одно дивно.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: kabud
2015-05-20 02:21 pm (UTC)

Бузіна працював під прикриттям?

враження що Бузіна працював під прикриттям. Може й не усвідомлюючи, це але він був чудовим подразником націоналної свідомості і найзручнішим опонентом

наче грав по сценарію....

Edited at 2015-05-20 14:22 (UTC)
(Відповісти) (Parent) (Thread)