?

Log in

No account? Create an account
Ядерна загроза для Європи, світу та України. План: мирне захищене небо - УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ [entries|archive|friends|userinfo]
УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

Хто Ми - раціональні націоналісти
Архів Спільноти: читати тут

Links
[Links:| 1. ПЕРЕКЛАДАЧ УКРАЇНСЬКА-ENGLISH-РУССKИЙ 2. ВСІ БЛОГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ДОПИСИ ЗА СЬОГОДНІ 3. Найбільша в світі бібліотека з історії України 4. Бібліотека різними мовами бл 900 книг 5. ВИБРАНІ ДОКУМЕНТИ ТА КНИГИ 6. Бригада.UA 7. УКРІНФОРМ- ЄДИНИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ІНФОРМ РЕСУРС У КРАЮ ]

Ядерна загроза для Європи, світу та України. План: мирне захищене небо [квітень. 26-е, 2015ΨΨ10:38 pm]
Український Раціональний Націоналізм
ukr_nationalism
[kabud]
20 квітня 2015 року в Українському домі за ініціативи Патріотичної партії України та громадсько-політичного руху «Патріоти України», що об’єднує 68 громадських організацій та 11 політичних партій, відбулась прес-конференція

«Ядерна загроза для Європи, світу та України. План: мирне захищене небо»

Організатори на сьогодні першими звернулися до проблеми ядерної безпеки, яка гостро постала у зв’язку з можливістю терористичних актів, вибухів.

У зв’язку зі збройною підтримкою терористів Росією, військова авіація України майже заблокована.

Не виключено попадання ракет в блоки атомних станцій та провокування ядерних вибухів – випадково чи навіть цілеспрямовано.

Пошкодження на АЕС (а їх в Україні – 5) може призвести до ядерного вибуху, а, як наслідок,
ядерного забруднення всього світу та масової загибелі людей.

Тільки рішучі злагоджені дії країн Західного світу, США та України можуть застерегти від спокуси агресора напасти на Україну та завдати удару.

Спільні дії антипутінської коаліції можуть випередити такий розвиток подій, створивши вже сьогодні повітряний «небесний щит» над Україною.

Спеціалісти з ядерної безпеки, політики, депутати, громадські діячі, військові експерти, присутні сьогодні на зібранні, наголосили на важливості обговореного питання, необхідності привернення уваги світової громадськості до проблеми, звернення керівництва України до НАТО з проханням взяти під свій військовий авіаційний контроль небо над ядерними об’єктами України.

ПосиланняВідповісти