bobbie's lj (vityok) wrote in ukr_nationalism,
bobbie's lj
vityok
ukr_nationalism

«Справа Тимошенко» допомогла Росії та Німеччині реалізувати «Північний потік»

Німеччина відіграє особливу роль у справі колишнього Прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО.

Загальновідомо, що Берлін займає особливо активну позицію у справі колишнього Прем’єр-міністра України, виступаючи найбільш активним адвокатом Юлії Тимошенко в таких європейських інституціях, як Європейський Союз, Європейський Парламент та Рада Європи.

Внаслідок особистої активної позиції Канцлера Німеччини Ангели МЕРКЕЛЬ було створено значний міжнародний резонанс зазначеної справи, який має негативний для України інформаційний ефект.

......

Однак з німецького боку він діяв не один. Інформація із західних джерел дозволяє говорити про те, що в проекті «Північний потік» беруть участь німецькі громадяни, які свого часу працювали у Міністерстві державної безпеки Німецької демократичної республіки «Штазі». Зокрема, до цієї спецслужби колись мали відношення директор по кадровим та організаційним питання «Північного потоку» Ханс-Уве Креер, фінансовий директор Gazprom Germania Фелікс Штрехобер, а також відповідальний за будівництво газопроводу Матіас Варінг.

......

Таким чином можна констатувати, що Москва та Берлін розіграли чудову зовнішньополітичну операцію, яка дозволила обом столицям досягнути поставлених цілей:

• Росія отримала можливість транспортувати 55 мільярдів куб. метрів газу в обхід території України;

• Німеччина отримала можливість купувати напрямку з Росії природний газ та при цьому ще й впливати на енергетичну ситуацію в Європі.
Tags: Газпром, Тимошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments