?

Log in

No account? Create an account
Служба безпеки УПА провела дослід стосовно Олега Тягнибока. Деякі висновки - УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ [entries|archive|friends|userinfo]
УКРАЇНСЬКИЙ РАЦІОНАЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ

Хто Ми - раціональні націоналісти
Архів Спільноти: читати тут

Links
[Links:| 1. ПЕРЕКЛАДАЧ УКРАЇНСЬКА-ENGLISH-РУССKИЙ 2. ВСІ БЛОГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ДОПИСИ ЗА СЬОГОДНІ 3. Найбільша в світі бібліотека з історії України 4. Бібліотека різними мовами бл 900 книг 5. ВИБРАНІ ДОКУМЕНТИ ТА КНИГИ 6. Бригада.UA 7. УКРІНФОРМ- ЄДИНИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ІНФОРМ РЕСУРС У КРАЮ ]

Служба безпеки УПА провела дослід стосовно Олега Тягнибока. Деякі висновки [лютий. 24-е, 2009ΨΨ12:32 pm]
Український Раціональний Націоналізм
ukr_nationalism
[xyu]
1.
> Народився у 1968 році.
> Через 20 років у 1988 була вже відлига, перестройка.
> У Львові вже йшли активні дії.
> У 1988 створюється Товариство української мови ім.Шевченка
> у 1989 - Чорновіл стає головою обл. ради

1984 році стає сиротою і того ж року помер дідо
1985 - закінчив школу
1985 - 1987 перший + другий курс мед
1987-1989 був в армії

Вихід з армії вже привів його у інший світ, де кагебісти пакували чемодани і втікали у Росію. Там їм вже не до нього було.

Ось тут місце досить цікаве. Тягнибок про себе:
"Коли я закінчував 10 клас, загинув мій батько, через півроку помер дідусь Артемій. Тоді вперше зрозумів, що я найстарший мужчина в сім'ї, прийшло усвідомлення того, що настав час приймати самостійні рішення, дбати про маму, молодшого брата, бабцю. Вступив до медичного інституту, після другого курсу пішов до війська.

Тоді ж мене намагались завербувати до КГБ. Гебіст тероризував мене місяць, зачиняв у кабінеті і намагався примусити підписати заяву про співпрацю
.

Я ж на все життя запам'ятав єдині жорсткі слова, почуті від мами: "Станеш гебістом - я тебе як жабу роздеру, від вуха до вуха, і зречуся!". А тому клеїв дурника, розповідав, що "недостойний такої честі". Армія формувала, випробовувала й загартовувала мій характер. Пам'ятаю свій розпач, коли прапорщик, мій земляк з Самбора, який опікувався мною, розбився на машині".

Не ясно чому кагебіст причепився саме до нього. Може бути для цього грунт, наприклад, історія батька.

Але може бути також звичайна кагебістська штучка, коли на "заводилу", неформального лідера соціальної групи КГБ клало оком, щоб мати контроль над процесами, тим більше він є добре збудований, сирота.

Якщо він каже, що не вламали, то схоже воно так і є. Хоч йому мали влаштувати справжню каторгу в армії за таку відмову - кагебісти поразок не визнавали. Але потрібно враховувати перестройку і ті процеси, які вже відбувалися.

Тепер "історія батька". Батьківський рід не був знаменитим, або там є щось, бо про цю гілку мало сказано у біографії.
- версія, що там було польське або єврейське коріння може мати місце

Statystyka: Liczby do nazwiska 'Tiahnybok'
W Polsce są 64 osoby o nazwisku Tiahnybok.
Zamieszkują oni w 10 różnych powiatach i miastach. Najwięcej zameldowanych jest w m. Kraków ,a dokładnie 15.
Dalsze powiaty/miasta ze szczególnie dużą liczbą osób o tym nazwisku Gora Jelenia Góra (14), Chrzanów (8), Strzelin (7), Oława (4), Jelenia Góra (4), Bielsko-Biała (4), m. Wrocław (3), Oleśnica (3) i Kraków z liczbą wpisów 2.
http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/tiahnybok.html

Це я привів, щоб показати, що таке прізвище є досить поширеним у Польщі. Якщо припускати, що його батьківський рід є місцевим, а не приїхав туди у 1939-1940-му році зі сходу.

Ясно те, що у Новім Яричеві у 1940 році народився його батько. У партії комуністів не був. Зробив трохи спортивної кар"єри, потрапив на Універсіаду в Італію! (Ясно, що був в обробці перед кожним виїздом за кордон і теж могли уламувати на спіпрацю). Але найцікавіше далі! У 1982-1984 головний лікар союзної збірної з боксу, а 1984 розглядався, як головний лікар Олімпійської збірної союзу.

Тогочасна холодна війна найвищої точки досягала у спорті. Основна ставка на перемогу робилася і на використання найдосконаліших допінгів. Ярослав Тягнибок, як провідний лікар мусів добре у тій кухні варитися - чисте моє припущення і на жодну істину не посягає.

У цій сфері крутилися також шалені гроші. Загниваючий союз продавав все. Можна було вкупити посаду, золото, долари, вступ у будь-який вуз іт.д.

На цьому грунті не виглядає достаток сім"ї тягнибоків випадковим - теж моє чисте припущення, але родина не повинна була мати добрі запаси для вступу у мед і для отримання місця для вдови на зав. аптеки.

Смерть Ярослава Тягнибока має дві версії: самогубство, або вбивство. Але це справа сина вияснити, що і як. Оскільки там ентузіазму не видно, тобто Олег Тягнибок ніде не апелює і ніде не афішує цей факт, то виглядає, що Ярослав Тягнибок застрілився, щоб врятувати себе і сім"ю від неминучого лиха.

ВСЕ ВИКЛЕДЕ МНОЮ Є ТІЛЬКИ ВЕРСІЯМИ І ДОМИСЛАМИ,ЯКІ НЕ СПИРАЮТЬСЯ НА ЖОДНІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ПІДТВЕРДЖЕННЯ. ЗВИЧАЙНА ДОВІЛЬНА ІНТЕРПРИТАЦІЯ ФАКТІВ.

У політиці стиль Тягнибока Олега нагадує стиль Тимошенко, кожен бореться за нацдемівський електорат своїми методами - вона почепила косу, а він кидається словом жид. Але мета одна - зробити кар"єру на тому атрибуті і воно у них добре виходить.

Жидоїдство Олега Тягнибока є добре продумане. Логічно, що про жидів мав би формуватися його світогляд, ще з дитинства, але по материній лінії, там всі біди від москалів. Тому я думаю, що це є його коник у політиці, як і тимошенчина коса.
-------------------------------------
------------------------------------
2.

коротка офіційна біографія. дещо зацікавлює одразу

Олег ТЯГНИБОК


Народився 7 листопада 1968 року у сім'ї медиків. Найбільшими цінносями родини були патріотизм і вміння відстоювати переконання. З дитинства запам'ятав обшуки кагебістів у своїй квартирі. Його дід, український священик Артемій Цегельський, відмовився перейти на Московське православ'я, за що відбув з сім'єю сім років сибірського заслання. Уся родина постійно перебувала під наглядом. Через роки Олег скаже, що підсвідомо свій вибір зробив ще тоді - коли під час обшуків зникали безцінні родинні реліквії - старі фотографії і листи.

якщо були в розробці, це вже могло призвести до подальшої співпраці.
Мають бути знайдені свідки, друзі, тощо


Після закінчення школи вступає до медінституту, після другого курсу йде до війська. ????????ЧОМУ РАПТОМ??????/

Тут загартовується характер. АГА!!!! А детальніше? хто з ним служив?

Виступає проти "дідівщини", обговорює політичні питання.

Олег поновлюється в інституті й ініціює створення Студентського братства медінституту, яке очолює у 1989 році.


-------------------------------------------------
Вирогідна версія: синка бандерівця КГБ ідентифікувало на якісь вади, чи сциклівість, а може він в медичний потрапив за хабарь,-

забрили, зломали, він ПІДПИСАВ документа про співпрацю з КГБ, відпустили з завданням СТВОРИТИ СТУДЕНТСЬКУ ГРУПУ . Далі як Луценка чи Уколова чи Томенко КГБ ВВІВ в політику покрупніше


---------------------------------------------


У 1991 році очолює Студентське братство Львова. Стає учасником та одним з керівників студентських голодувань 1990 та 1992 років у Києві.

Прагне стати добрим хірургом. На перших курсах не цурається ніякої роботи - влаштовується санітаром, потім медбратом. Пізніше належить до фізіологічного гуртка.

Але політична діяльність все більше його захоплює. У 1994 році, у 25 років, його обирають депутатом Львівської обласної ради. У 1998 році проходить у парламент. Йде від націоналістів, не ховається під псевдодемократичними гаслами.

У 2002 році, коли балотується по тому ж округу, отримує ще більшу підтримку людей, переконуючись, що Ідея та Віра здатні перемагати "мішки з грошима". Член ВО "Свобода" з 1991 року. У різні роки відповідає за оргроботу, очолює Львівську обласну, а також київську міську організації ВО "Свобода". Всеукраїнське Об'єднання "Свобода" очолює від лютого 2004 року. Захищає диплом юриста у 1999 році.

З родини Олега Тягнибока вийшло багато самовідданих патріотів. Прадід по матері Л. Цегельський був депутатом Віденського сейму, одним з ініціаторів створення Західноукраїнської Народної Республіки. Від імені ЗУНР на Софійській площі у Києві він зачитував Акт злуки між ЗУНР і УНР. З родини Олега - академік Іван Крип'якевич, отець Микола Цегельський і отець Роман Лиско, замурований живцем енкаведистами в тюрмі.

Одружений. Разом з дружиною Ольгою виховує трьох дітей - доньок Ярину-Марію, Дарину-Богдану та сина Гордія.

http://www.tiahnybok.info/dokumenty_inshi/dokument003945.html
.
ПосиланняВідповісти

Comments:
From: aaaaandrij
2010-01-04 11:54 pm (UTC)

дякую ..

хороша інформація ..

компромату на нього немає ..
лишень здогадки та підозри ..

я вже давно вирішив ..
голосуватиму за Олега Тягнибока на цих виборах що скоро будуть ..
бо більше немає за кого, тільки за проукраїнського націоналіста ..
:)
(Відповісти) (Thread)
From: xyu
2010-01-05 12:44 am (UTC)

тягнибок працює на кремль

його функція: домішати до антикомунізм,у з позицій якого він виступає для маскіровки, неприпустимі для українців речі, як антисемітизм і розділення украінців за етнічною ознакою плюс в економіці тягнибок і його програма 200% комунізм

голосувати маємо за Юща

я нешзабаром дам грунтовне пояснення наскільки велику річз він зробив

коротко так: Кремлє підтягує Україну назад в союз, при чому не виключена і силова операція проти України

Ющенко підняв тему Голодомору на рівень який вже зараз визнається в Світі як співмірний з Холокостом

Холокост є серьозніший, стратегічний фактор в світовій політиці

Усвідомлення Світом того шо Голодомор це страшніше за Холокост означатиме що будь які наїзди з боку кремля на нас будуть сприйняті як претекст до повторення геноциду як в Україні так і проти інших ворогів кремля: Полєші Грузії Сша

кращого за це для захисту України президент не міг бизробити нічого

це дуже серьозно і це спрацює і вже працює а суд же й не почався

Міжнародна політика лише зовні виглядає як говорільня в телебачення

насправді все зводится до мілітарних питань: всі угоду включно з торгівельними забеспечуються силовим протистояннямEdited at 2010-01-05 00:50 (UTC)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: angry_observer
2010-01-12 09:02 am (UTC)
"ВСЕ ВИКЛЕДЕ МНОЮ Є ТІЛЬКИ ВЕРСІЯМИ І ДОМИСЛАМИ,ЯКІ НЕ СПИРАЮТЬСЯ НА ЖОДНІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ПІДТВЕРДЖЕННЯ. ЗВИЧАЙНА ДОВІЛЬНА ІНТЕРПРИТАЦІЯ ФАКТІВ." )))) Цим все сказано.

Щодо комунізму в програмі "Свободи" - це просто смішно))) Ви або самі нічого про комунізм не знаєте (чи про програму "Свободи"), або розраховуєте на малоосвічених читачів, які нічого про комунізм не знають (чи про програму "Свободи").

"розділення українців за етнічною ознакою" - вкажіть конкретно, де це написано у програмі ВО "Свобода". Зацитуйте. Чи де це сказав Тягнибок. Зацитуйте.

"неприпустимі для українців речі, як антисемітизм" - вкажіть конкретно, де це написано у програмі ВО "Свобода" або де це говорив Тягнибок.
(Відповісти) (Thread)
From: niemand79
2010-01-12 02:52 pm (UTC)
А ще Тягнибок по ночах п`є кров руськіх младєнцєфф)))
(Відповісти) (Thread)
From: xyu
2010-01-12 04:20 pm (UTC)
значно гірше: він виконує замовлення відтягнути патріотичні голоси від Юща в першому турі

от і все

і це для України значно гірше ніж пити кров по вашому недоречному жарту
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2010-04-08 05:35 pm (UTC)

татьяна

неужели непонятно, что Тягнибок - жестокий человек, проповедующий махровый национализм, да посмотрите на его самодовольное высокомерное, с позволения сказать, лицо! Это же украинский наци и не дай Бог таким, как он, прийти к власти!
(Відповісти) (Thread)
From: xyu
2010-04-08 05:44 pm (UTC)

on - kgb

proekt GB
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: survivor_ns
2010-11-08 04:02 pm (UTC)
після другого курсу йде до війська. ????????ЧОМУ РАПТОМ??????

В ті часи діяв Закон, за яким студентам не надавали права на відстрочку від призову. Тому, тут все чисто. В мене батько в той час служив. Саме 80-ті роки.
(Відповісти) (Thread)
From: kabud
2010-11-08 04:05 pm (UTC)

занадто слухняна шестірка

після задушевних розмов в конторі була рекомендовано служба в армії

це характеризує в котрий раз фігуранта слюнтяєм(як мінімум)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: korut
2011-04-26 11:14 am (UTC)

Re: занадто слухняна шестірка

Особисто знаю дядька,який з ним служив.
З тим дядьком ходив в гори (по серйозному).
Дядько не простий і про армійське своє життя непросте розказував і про дідовщину і т.д.
Питався в нього про Тягнибока, він сказав шо взагалі нічого поганого сказати неможе,
був щирим ,чесним ,діставав як всі.Будь якої зовнішньої опіки не спостерігалось,а він би зауважив бо дятько дуже спостережливий.

Мені Тягнибок ненравіцца,але шо делать?
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: kabud
2011-04-26 03:20 pm (UTC)

Україна в складному стані

практично століттями москва веде як відкриті війни (Голодомор, 1-у світову, 2-у світову і т.д.) так і приховані напоади (ЧАЕС у 1986, отруєння Ющенка, підривна діяльність Тимошенко) проти нас

Протистояння такому тиску може здійснювати лише консолідоване ядро індустріалістів і впливових, реальних політиків, а не клоуни, розроблені для розпорошення електорату

Раджу читати літературу по політичним наукам і підвищувати свій рівен знань.

Тоді смішних питань не виникатиме

(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: korut
2011-04-26 05:24 pm (UTC)

Re: Україна в складному стані

повністю з вами згоден.
але консолідоване ядро індустріалістів і впливових, реальних політиків,зараз при владі.
мене вони не влаштовують.

(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: kabud
2011-04-26 06:49 pm (UTC)

чим саме на влаштовує?

спробумо розібратися по суті політичного процесу

чи пан лише оперує гаслами?

зауважу що іНШиХ нема.

клоуни і позери нічого не вирішують ніколи а лише є політичним гарматним м'ясом

в політиці діють ті ж закони що й на війні:

в кого більше ресурсів і мізків той виграє

от Вам питання:

уявимо найгірше, втім реально можливе(історія засвідчила)

якшо кацапня попре на нас військом, скажімо ми це точно знаємо що так станеться в майбутньому(так завжди було і буде доки ми не поставимо їх рака назавжди)

знаючи це ми маємо розбудовувати ВПК і військо

Де взяти БАБУЛЄВІЧІ на побудуву сучаного ПРО шоб захистити міста(міліарди доларів)

Де взяти гаман на побудову крилатих ракет шоб СТРИМАТИ сволоту шоб не лізла?(крилата ракета доліта з харківської області до сраної маскви за кілька хвилин. Нєлюдь в кремлі не встига навіть залізти по бункерах.

Як запобігти діверсійнимн атакам на наші АЕС(варто розглядати як реальну омжливість особливо в такий день)

і т.д. і т.п.

Де ресурсиу взяти в бідній країні з ВВП 130 міліардів доларіув і бюджетом у 40 міліардів $

на якому вісять до 10 міліонів утриманих: від пенсіонерів(включно з кількома сотнями тисяч екс гебні і номенклатури) до армії парязитів бухгалтерів які лише для того існують шоб обслуговувати залишки совячої системи бюрократії?

Край наш якшо дивитися тверезо в стані напівруйнації. Нам потрібні реформи які змінять порядки і відкриють двері бізнесу.

Шоб провести будь-яку політичну ініціативу потрібні політичні важелі, потрібні ресурси для впливу в тому числі і ЗМІ, і парламентска більшість і вплив на Банкову і т.д. і т.п.

гаслами чи подібним це не вирішується(

такі справи пане
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: korut
2011-04-26 07:37 pm (UTC)

Re: чим саме на влаштовує?

ой, послухайте...я може й радий за ваш бойовий дух,
і можливо й поділяю думки (шоб це знати треба вас читати).
сперечатись з вами не буду ,такщо будьласка зменшість оберти (з текстом).

Що мене не влаштовує? -особи які деребанать наше бабло і думають що вони реформатори
і що вони щось очолюють.а насправді це шайка далбайобів на місце яких можна знайти тисячі інших таких же далбайобів. тому ресурс нікуди не дівається ним просто потрідно якісно роспоряджатись.

Давайте по темі.
Чому ви думаєте що Тягнибок клоун? (між гарматним мясом і клоунами дуже велика різниця).
Про гарматне мясо ясно,а от чому клоун? шо там смішного в програмі чи в особі?
Ну і про здогадки шо він завербований явже писав ,хіба піля армії ,до армії все чисто.

(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: kabud
2011-05-25 08:10 pm (UTC)

пан мабуть політикою 'цікавиться'

для нас це війна. вона йде давно. Кожному своє.

проблема не в тому шо ви назвали дєрібан- це ЗАЛІПУХА для дурнів.

Проблема в тому як КПСС-КГБ збудував всю систему: від форм фвласності до взаємодій міністерств, областей , всіх субєктів.

На жаргоні тіпа: ДАЛБАЙОБИ, ДЕРІБАН- ви ніколи не зрозумієте системи і не здатні будете будувати контрстратегію.

Вчитися треба в тому числі і термінології яка МАЄ СЕНС.

Ресурс треба будувати. Будувати ресурс можна лише за умов ринкової економіки якої у Краю нема отже і ресурсу не буде поки так.

про тягнибока не цікаво бо давно і так ясно.

Повторюю: вчитися треба шоб не було як в мене в дитинстві коли був 5 річним думав шо АВТО їде бо дядко крутить руля і воно крутить колеса

(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2013-05-17 09:32 pm (UTC)
В то время в армию студенты призывались вслучае отчисления из ВУЗа
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: kabud
2014-04-04 07:26 pm (UTC)
лохів може.

достойна людина йти плазувати в багнюці совармії як слуга совячого режиму ніколи не став

тягнибок - підараст
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2011-05-25 07:45 pm (UTC)

Деякі висновки

Хіба не зрозуміло, на кого працює ця мерзота?! На Москалів! Що треба Москві - лівобережжя України! Що робить Тягнибок - провокує якнайшвидше роз"єднання держави, що, практично, вже на виході. А далі: Захід - до Польщі, Румунії та Угорщини, а Схід і, тим більше, Крим - до Росії-матінки! Думайте, Українці, на кого працює ця "жертва" КГБ, чий батько працював головним лікарем Олімпійської збірної по боксу СРСР і, звичайно, "в ніякому разі не міг бути членом КПРС, і не мав права виїхати за межі Союзу", а його синочок, тоб то Олежек, запросто в 1985 році поступає у Львівський!!! медінститут. Що то за Сов"єтська влада була, що в такі престижні ВУЗи приймала не комсомольців і дітей неблагонадійних в середині 80-х років? Га???
(Відповісти) (Thread)
From: kabud
2011-05-25 08:06 pm (UTC)

нам це зрозуміло ще з 2004

з відомої промови тягнилоха про 'жидів'

важко сказати чи це розуміє українська молодь ПТУ-ного штибу.

Я не знаю як це пояснювати простим хлопам. Вчитися треба шоб хоч трохи розуміти геополітичну гру
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2012-10-31 05:11 pm (UTC)
чортяку геть з Києву
(Відповісти) (Thread)
From: (Anonymous)
2014-04-04 04:32 pm (UTC)
сосните хуйца пидарюги уграшки
(Відповісти) (Thread)
From: kabud
2014-04-04 07:25 pm (UTC)
це дивно але ще з часів іфана грязнага у тих краях якась дивна тяга до підарастії: а ви лікуйтеся: ваш тавариш гітлер лікував таких пєдріл як ти у жіночій криміналній зоні от і пиздуй сідай на зону
(Відповісти) (Parent) (Thread)